Kurumsal Şirket Profili


Evden Eve Düzce Nakliyat, ev taşıma esnasında yaşanacak stresi en aza indirerek evini taşıyacak kişilere evden eve nakliye hizmetinde en kaliteli sunumu sağlamaya çalışmaktadır. Düzce’de bulunan merkez ofisimiz aracılığı ile Türkiye’nin her yerine gerçekleştirdiğimiz taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 2005 yılından bu yana Düzce ilinde evde eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında eşya kolileme, eşya yerleştirme ve ev temizliği hizmeti de yer almaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz tüm nakliye işlemlerini son çıkan teknolojileri kullanarak oldukça titiz bir şekilde takip etmekteyiz. Bu sayede kendi iş kontrolümüzü çok rahat bir şekilde sağlayarak müşterilerimizin sorularını da anında cevaplandırabilme kabiliyetine ulaşmış olmaktayız. Takip sistemimizin düzenli olması sayesinde bizi seçen müşterilerimizin eşyalarının da güvenli bir şekilde taşınma işleminin gerçekleşmesini sağlamış oluyoruz.

Oldukça basit bir çalışma politikası ile hizmet vermekteyiz. Sistemimizi en basit şekilde tutmamızın sebebi zaten zor olan nakliye işleminin karmaşasını en aza indirmektir. Belli adımlar takip edilerek işlemler kolayca ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebildiğinden müşterilerimizin yaşayacağı stres de minimuma inmiş oluyor. Ev nakliyesi, ofis nakliyesi veya buna benzer herhangi taşınma işlemi için Evden Eve Düzce Nakliyat ile çalışmaya karar verdiğinizde eksperlerimizi sizler için özel bir çalışma sunuyor.

Bu çalışmada müşterilerimizin isteklerine ve taşınacak eşyalarına göre bir bütçe planlaması çıkartılıyor. Müşterilerimize çıkarılan bütçe planlamasında müşterilerimizi zor duruma sokmayacak şekilde en kaliteli hizmetin sunulacağı en uygun fiyatlar belirleniyor. Evden Eve Düzce Nakliyat olarak en ucuz fiyata en kaliteli hizmeti sunmaya ve bundan herkesin yararlanmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Bir sonraki adımda ise taşınması planlanan tüm eşyaların paketlenmesi aşamasına geçilir. Eşyaların tamamı onlara herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde büyük bir titizlik ile sarılarak paketlenir. Paketlendikten sonra taşıma araçlarına da tüm eşyalarınız en yüksek özveri ile en sağlam şekilde yerleştirilir. Nakliye işlemi gerçekleştirildikten sonra eşyalarınızın yeni mekanınıza yerleşimi de tarafımızdan yapılır.

Yeni bir eve taşınmayı düşündüğünüzde hiç kılınızı kıpırdatmadan Düzce Evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanarak kolayca taşınma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Taşınacağınız evinizin temizliğini firmamıza yaptırtabilirsiniz. Sonrasında taşınacak eşyalarınızın kolilenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi işlemleri sırasında da size sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Nakliye sektöründe aklınıza gelebilecek her türlü kolaylığı sağlamak için her geçen gün işinizi daha da kolaylaştıracak projeler ile çalışma politikamızı geliştirmekteyiz.

Ancak bu gelişme aşamasında hiçbir zaman müşterilerimizin kafasını karıştıracak veya onları zor durumda bulunduracak karmaşık bir sistem oluşturmamak için çaba sarf etmekteyiz. En yalın ve basit bir şekilde müşterilerimizin de cebini yakmayacak şekilde en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Çalışmalarımız ise sadece Düzce ilinde değil, Türkiye’nin 81 ilinde de gerçekleştirilmektedir. Bir ilden başka bir ile taşınacağınız zaman Düzce evden eve taşımacılık hizmetlerinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Nereye gitmek isterseniz biz sizin yerinize taşınma işlemlerinizi hallediyoruz. Size düşen ise sadece bize evinizin kapısını açmak, o da eşyalarınızı istediğiniz şekilde yerleştirebilmemiz için gerekiyor. İstediğiniz işlemler gerçekleştirildikten sonra da sizi hiç yormadan taşıma işleminizi tamamlamış oluyoruz.

Firma olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu nedenle işlemlerimizi baştan sona kadar büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştiriyoruz. Personelimizi taşıma konusunda gerekli eğitimleri verdikten sonra sahaya yönlendiriyoruz. Bir çok farklı ürün için en sağlam paketleme ve kolileme malzemelerini kullanıyoruz. Böylece müşterilerimizin güvenini boş çıkarmadan işimizi en sağlıklı şekilde bitirebiliyoruz.

Evden Eve Düzce Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe yıllardır süregelen deneyimlerimizin desteği sayesinde özveriyle çalışmaya devam ediyoruz. Sadece Düzce’de değil Türkiye’de bize ihtiyacı olan herkesin yanındayız.

Evinizi Taşımayı mı Dünüyorsunuz ?

17 Yıllık Tecrübe ile Evden Eve Nakliyat Bizim İşimiz!

Düzce Evden Eve Nakliyat Hizmeti İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz.

Evden Eve Düzce NakliyatDüzce Evden Eve Nakliyat İçin Ücretsiz exper talep edin ve
fiyat teklifi alin!

Düzce'nin Yükünü Taşıyoruz; Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Memmun Kalacaksınız.