Düzce Evden Eve Nakliyat | Düzce Kuzeyli Nakliyat

Düzce Evden Eve Nakliyat


Düzce Evden Eve Nakliyat hizmeti alacak olan  müşterilerin dikkat etmesi gereken hususlar nelerdir? bir müşterinin dikkat etmesi gereken bir çok konu ve hususlar var sizleri bu konuda aydınlatmak istiyoruz birincisi arayacağınız firmanın taşıma yetki ve belge sahibi olması gerekir günümüzde en çok yaşanan sıkıntılardan biri olan yetkili belge ve konuyla alakalı olmayan şahıslar tarafından yapılan taşımalar maalesef sizlere olumsuz nitelikler ve sonuçlar verebiliyor bu konuda yapılması gereken ön görüşmede şahısla yapılan arama esnasında ofis adresi mutlaka sorulmalıdır ofis adresi verilmediği taktirde bu tür kişilere itibar edilmemelidir.

İkinci husus ise eşya taşıma yetki belgesi eşya taşıma yetki belgesi olmayan ve kişisel olarak çalışan ekip ve ekipmanlar yasak yoldan çalışıp yetkisi olmayan kişilerdir bir diğer husus ise anlaşma yapacağınız kişinin evden eve çalışır olması malumunuz evden eve deyip odun kömür taşıyan araçlar bile olabiliyor.

Sorunsuz Bir Hizmet Almak İçin Dikkat!

Sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirmek için yapılması gereken bir çok husus var bunlardan bazıları anlaştığımız Düzce Evden Eve Nakliyat taşıma firmasından muhakkak eksper talebinde bulununuz, Peki Nedir Bu Eksper? diye soracak olursanız eksper taşıma öncesinde anlaşılan firma olarak özel araçla gelip evinizde mobilya mutfak beyaz eşyalarınıza yani kısaca saha içinde keşif yapmasıdır.

Eksper yapılmayan hemen hemen her taşımada mutlaka sıkıntılar yaşanmaktadır günümüzde yaşanan en sıkı konulardan biri haline gelmiş olan bu sorun sizler de yaşamamak için mutlaka isteyiniz.

Eşya Sigortası Neden Yapılmalıdır

Taşınma esnasında elinizden geldiğince sigorta yaptırmanızı öneririz sigorta taşıma şirketi tarafından eşyalarınıza gelen tüm zararları sigorta tarafından karşılanır sigorta yaptırmadığınız taktirde hiç bir nakliye firmasını sorumlu tutma şansınız olmayacaktır.

Eşya Toplama Ve Paketleme

Toplamalı hizmeti istenildiği taktirde bayan elemanlarımız gelip mutfaktaki cam tabak bardak ve benzeri kırılacak eşyalarınızı son derece kaliteli ve kırılmayacak bir şekilde hazırlayıp paketleriz ve taşımaya hazır bir şekilde bırakılır, sonra giyim ve varsa aksesuar gibi  özel eşyalarınız sizlerin gözetiminde toplanıp kolilere konulur. Yatak yorgan battaniye gibi örtü pike gibi eşyalarda hurçlara koyulup toplanır. Toplama işlemi böylece gerçekleşmiş olur.

Taşınma Süreci

Taşıma  süreci aslında Düzce Evden Eve Nakliyat hizmetinde en önemli kısım olup ve en zor olan maddedir birincisi taşımaya gelen bir çok firma olmayan tüzel kişiler etraftan topladıkları işten anlamayan elemanlarla taşıma yapar bunun sonucunda kırılan çizilen eşyalardan kendilerini sorumlu tutmazlar biz ise tamamen deneyimli ve profesyonel elemanlarla sadece eşya taşıma için yetiştirdiğimiz konu ile alakalı olan kişi ve kişiler tarafından sizlere bu hizmeti vermekteyiz.

Son derece bu konuda uzman kadromuzla gelip geriye kalan mobilya beyaz eşya koltuk takımı masa sandalye gibi eşyalarınızı hiç bir şekilde zarar görmeyecek şekilde paketleme işlemini yapıyoruz yaptığımız paketleme sonrası sizlerin içinizden en ufak bir şüphe olmasın diye renkli streç film ile tekrardan kaplıyoruz bu aşamada yapılan paketlemelerde hiç bir zaman toz dahi tutmayan eşyalarınızı taşıma ya hazır bir hale getiriyoruz.

Marangoz

Uzman kadromuz ile birlikte sizler için birde marangoz getiriyoruz marangoz ustamız her türlü mobilya söküm ve aynı şekilde montajlama işleminde gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sizleri hiç yormadan işlemimizi gerçekleştirmiş oluyoruz. 

Asansörlü Taşımacılık

Düzce Evden Eve Nakliyat hizmetinde en çok dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise asansörlü taşıma asansörlü taşıma işlemi olmadan yapılan taşıma sonucu istemsizce de olsa maalesef  eşyada  bir takım zararlar oluşabiliyor, biz Düzce Evden Eve Nakliye firması olarak çizilme kırılma ezilme gibi zararların olmaması için siz değerli müşterilerimize bu hizmeti de sağlıyoruz mobil asansör diye tabir ettiğimiz makine daha sağlıklı ve sorunsuz eşya nakli yapmamıza yardımcı oluyor bu sayede sizlerinde memnuniyetinizi almış olup biraz daha kendimizden gurur duyuyoruz.

Neden Biz?

Taşınma sürecinde sizlere daha iyi ve daha konforlu bir taşıma gerçekleştirmek için güncel olan ve sadece Evden Eve Nakliyat amaçlı Kullandığımız tamamı kapalı çelik kasa Evden Eve kamyonlarımız iç haznesinde profil  veya hali kaplamalı iç dekorasyonu düzgün olan ve sadece eşya için tasarlanan araçlar  ile hizmet vermekteyiz. Bu sayede şehir içi veya şehirler arası taşınan tüm eşya ve nakliye işlemleriniz en ufak bir sıkıntı olmadan transferini gerçekleştirmiş oluyoruz. Bu konular dışında sizler için dile getireceğimiz başka bir çok konu ve haklar mevcut bunlar ve bunun gibi konuları daha yakından görmek ve yaşamak için yapmanız gereken bizlerle tanışık olmanız yeterli olacaktır.

Bizlerle tanışma ve çalışma sürecinde memnuniyet duyacağınız mütevazi duygular yaşamak ve yaşatmak için mutlaka arayınız sizleri memnun etmek bizim öncelikli görevimizdir.

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin